Únikové hry v ČR

GET OUT FUN

ADRESA & KONTAKT


Adresa

Kaprova 42/14, Praha 1

GPS

50.0878349, 14.4183828


Fotogalerie

OTEVÍRACÍ DOBA

Výpis nároků


Jsou informace v tomto seznamu zastaralé? Jste vlastníkem této firmy? Zaregistrujte se a vyžádejte si to hned.

Jedná se o venkovní únikové hry, které vás provedou po těch nejzajímavějších místech. Soutěžíte s ostatními týmy v řešení úkolů a šifer. Užijte si propojení moderní technologie a reality. Stáhněte si aplikaci a HRAJTE kdykoli jen chcete!

Návrat do dětství

Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, se spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru s co největším počtem bodů a pořádně se při tom pobavit. ZDE UKÁZKA.

Naše mobilní aplikace

Mobilní aplikace Get Out Fun je multifunkční zábavně-vzdělávací nástroj, který propojuje virtuální realitu s realitou kolem nás. Rozvíjí myšlení i orientaci a zábavnou formou prověřuje znalosti (nejen) našeho okolí. Se svým týmem zažijete nezapomenutelná dobrodružství při své cestě za vítězstvím!

Zajímáte se o nejlepší únikové hry nejen v Praze a okolí? Stáhněte si do svého mobilu aplikaci Get Out Fun z Google Play nebo App Store a užijte si skvělou zábavu. Všechny hry zakoupené na webu Get Out Fun nebo v aplikaci jsou platné 12 měsíců od zakoupení.

Můžete si zakoupit konkrétní únikovou hru. Více podobných služeb najdete na našem webu, který podporuje vše české www.ceskeprodukty.cz.

VLASTNOSTI & SLUŽBY

Cenové rozpětí

€€

Platba kartou

UMÍSTĚNÍ NA MAPĚ

Kontaktovat majitele

NOVÉ HLEDÁNÍ

Zanechat recenzi

Pro přidání recenze musíte být přihlášeni.