Bezpečnostní kryt na 3D tiskárnu

Bezpečnostní kryt na 3D tiskárnu

Rádi bychom Vám představili bezpečnostní kryt na 3D tiskárnu. Ten vznikl v celoplastovém provedení ve spolupráci společností VOPP, která se zabývá výrobou produktů z odolných plastů a obchodní společnosti Vševid holding, která s 3D tiskárnami pracuje. Jedná se o celistvý designový prvek. Již tedy není potřeba žádná montáž. Tuhá konstrukce chrání tiskárnu před poškozením.

Funkčnost

Nejprve jsme řešili pouze snížení hluku při tisku pro ty, kteří tiskárnu používají třeba v panelovém domě a noční tisk by rušil sousedy. Nakonec byly zvoleny takové materiály, aby umožnili pro zájemce výběr i dalších možných funkcí

– odolnost krytu vůči zvýšeným teplotám

– odolnost vůči případným výparům

– kryt je snadno omyvatelný

– samozhášecí materiál pro případ požáru

– udržení tiskárny v bezprašném prostředí

– zabraňuje výkyvům teplot v tiskovém prostoru

– brání nechtěným zásahům do probíhajícího tisku

Kryt na míru zákazníkovi

Bezpečnostní kryt na 3D tiskárnu lze samozřejmě modifikovat dle Vašich potřeb. Tento základní model řeší hlavně hlučnost, vpředu má otevíratelný kryt pro vstup do tiskového prostoru. Po stranách jsou madla pro snadné zdvihnutí krytu pro případ, že je potřeba výměna filamentu. Ten je u této verze tiskárny mimo kryt. Je ale možné vyrobit tak, aby špulky s filamentem byly zavěšeny přímo uvnitř krytu. U krytu je možné vyrobit i spodní část, kde může být šuplík na odpadový materiál, nářadí či čistící prostředky na tiskovou plochu.

Modifikace

Můžeme jakkoliv měnit rozměry krytu, vstupy a výstupy, servisní otvory, druh materiálu, případně i elektrokomponenty. Můžeme kryt opatřit napájením, LED osvětlením, HEPA filtry, či uhlíkovými filtry. Věříme, že jsme schopni vyrobit kryt přesně dle Vašich potřeb. Stačí nás kontaktovat. +420 776 099 911 nebo info@ceskeprodukty.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *