GSE účetnictví, sídla firem

ADRESA & KONTAKT


Adresa

Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha

GPS

50.0822372, 14.4519445

E-mailem


Fotogalerie

OTEVÍRACÍ DOBA

Výpis nároků


Jsou informace v tomto seznamu zastaralé? Jste vlastníkem této firmy? Zaregistrujte se a vyžádejte si to hned.

Naše společnost GSE spol. s.r.o. se zabývá vedením účetnictví od svého vzniku, tedy od roku 2007. Za tuto dobu jsme nashromáždili velké množství znalostí a zkušeností nejen z praxe ale i z jednotlivých profesních školení a to v rámci operačního programu „Lidské zdroje a zaměstnanost“ ale i mimo něj. Momentálně našich služeb využívá cca. 75 zákazníků. Ke své činnosti používáme účetní program Money S3 v české a slovenské verzi a  ekonomický systém Pohoda.

Sdílený pronájem kancelářských prostor v Praze

Coworkingový prostor určený pro mladé podnikatele, nové vzniklé společnosti a Strart-up projekty nabízí zájemcům z řad podnikatelů následujcící administrativní služby jako například:

Wifi zdarma, možnost kopírování a tisku, zapůjčení výpočetní techniky v prostorách sdílených kanceláří, zasedací místnost ke schůzkám s klienty nebo za účelem konání valných hromad společností a také schůzkám s úřady, drobné občerstvení, odesílání a přebírání pošty pro členy coworking centra, zapůjčení kancelářských potřeb. Zájemcům o nevýhradní nájem bytových či nebytových prostor v Praze nabízíme službu ve vlastních nemovitostech na Praze 1, 3 a 10 s možností získaní souhlasu s umístěním sídla ke každé platné nájemní smlouvě.

Ready-made společnosti

Ready – made společnosti jsou společnosti založené za účelem prodeje, které čekají na svého zákazníka. Společnosti jsou klientovi předávány bez závazků a pohledávek, jako nepodnikající subjekty zapsané do obchodního rejstříku se sídlem ve virtuální kanceláři. Zákazník má možnost zakoupit firmu neregistrovanou na finančním úřadě anebo naopak firmu registrovanou k DPH. V případě zájmu je možnost společnost založit dle přání klienta. O zakládání společnosti na míru se více dočtete v odkazu Zakládání společností.

Cena ready-made společnosti činí 20 000 Kč. DPH zde nefiguruje.
* Cena obsahuje přípravu listin pro změnu v obchodním rejstříku bez notářského zápisu a kolky za 2 000 Kč pro změnový návrh.

O nás

Proč si vybrat naší společnost? Jsme tu pro Vás již 12 let, za tu dobu jsme získali důvěru mnoha zákazníků. Našimi klienty jsou nově vzniklé společnosti, mladí nebo noví podnikatelé, studenti a start-up společnosti. Tyto subjekty podporujeme v začátcích jejich podnikání a nabízíme jim služby administrativní a hospodářské povahy, vedení účetnictví a spisovny, pronájem kancelářských a skladovacích prostor v Praze. Pro naše klienty jsme založili již více než 800 obchodních společností v České republice i v zahraničí.

Více podobných společností najdete na https://ceskeprodukty.cz/

VLASTNOSTI & SLUŽBY

UMÍSTĚNÍ NA MAPĚ

Kontaktovat majitele

NOVÉ HLEDÁNÍ

Zanechat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *