Penzion U lesa

ADRESA & KONTAKT


Adresa

Zavadilka 2150, 370 05 České Budějovice

GPS

48.9886808, 14.428124


Fotogalerie

OTEVÍRACÍ DOBA

Výpis nároků


Jsou informace v tomto seznamu zastaralé? Jste vlastníkem této firmy? Zaregistrujte se a vyžádejte si to hned.

Penzion u lesa je v klidném místě přímo u nově vybudované cyklostezky, kterou se dostanete za 20 min. do centra krajského města, nebo za 10 min přímo mezi jihočeské rybníky. ZOO Ohrada a Zámek Hluboká je odtud asi 30 – 40 min pomalé jízdy na kole. 

Ubytování:

3x dvoulůžkový s možností přistýlky, 1x apartmán s vybavenou kuchyní s možností přespání 5-10 osob, 1x mezonetový apartmán s kuchyní a sociálním zařízením pro 4 osoby. Na pokojích TV, přípojka k internetu. Společné (v předsíni): WC a koupelna pro dvoulůžkové pokoje, lednice, 1x garsoniéra v přízemí s přímým vstupem na zahradu.

Parkování před domem

Stravování: v dosahu 10 min pěšky restaurace, pivnice. V dosahu 20 min. pěšky (10 min. na kole) další možnosti v Č. Budějovicích.

Letní aktivity:

turistika, cykloturistika, koupání, příroda (naučná stezka Vrbenské rybníky v místě), památky (Hluboká n.Vlt., Č. Krumlov, Holašovice, Blanský les (Kleť), lanové centrum (cca 200m od objektu)

Penzion U lesa – doplňující informace o ubytování a cenách:

parkování kol v uzamykatelné místnosti v místě opravna jízdních kol, Fit studio (sauna, solárium, masáže) Pobyt si můžete rezervovat – rezervaci vám potvrdíme po zaplacení zálohy 50% z předpokládané ceny

Klíčová slova:

Cestování, ubytování, dovolená, rekreace, firemní akce

Více podobných prezentací na portálu služeb s duší českého lva. Provozovatelem je organizace osob se zdravotním postižením https://abethandicap.com/.

VLASTNOSTI & SLUŽBY

Reservace

Veřejná Wifi

Sprchy

UMÍSTĚNÍ NA MAPĚ

Kontaktovat majitele

NOVÉ HLEDÁNÍ

Zanechat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *