MALPRU Průcha malování

Malířské, lakýrnické a tapetářské práce

ADRESA & KONTAKT


Adresa

Heranova 10, Praha Stodůlky 155 00

GPS

50.0457341, 14.313257703512

E-mailem


Fotogalerie

OTEVÍRACÍ DOBA

Výpis nároků


Jsou informace v tomto seznamu zastaralé? Jste vlastníkem této firmy? Zaregistrujte se a vyžádejte si to hned.

Naše firma MALPRU Průcha malování vznikla v roce 1999  na základě živnostenského oprávnění pro fyzickou osobu. Provádíme malířské a lakýrnické práce převážně v Praze a okolí, přitom využíváme kvalitní moderní materiály splňující všechny spotřebitelské a ekologické normy.  Poslední dobou též spolupracujeme se SVJ (společenství vlastníků bytových jednotek) s naší kapacitou jsme v případě malířských a lakýrnických dodávek schopni zajistit, provádění prací současně v několika vchodech.  Za svou dlouholetou praxi jsme získali mnoho spokojených a věrných zákazníků, kterým nabízíme kompletní poradenství a návrh zakázky k jejich maximální spokojenosti.

Nabídka

Nabízíme  komplexní sortiment služeb v interiérech, tak i exteriérech. Díky kvalitním postupům a výhodným cenám materiálů, je naše firma schopna udržet ceny na nejnižší možné úrovni. Naši malíři, lakýrnici  jsou průběžně proškolováni a při malování pokojů a stěn postupují dle výrobcem doporučených technologických postupů.   Výběr barvy a vzoru společně s umístěným nábytkem a doplňky je velice důležitým faktorem rozhodujícím o celkovém charakteru a vzhledu místnosti. Tmavé barevné tóny učiní velký prostor útulnějším, světlejší barva zase pomůže malý prostor zvětšit.

Rádi bychom poděkovali zákazníkům, kteří se na nás již obrátili.

Malířské práce

Linea je osvědčený matný bílý, vodou ředitelný malířský nátěr připravený k okamžitému použití. Používá se ve vnitřních prostorech, pro povrchovou úpravu zejména vápenocementových omítek, zdiva, betonu nebo panelů z lehčených hmot. Je vhodný pro úpravu povrchů, které mohou přicházet do nepřímého styku s potravinami. Nátěr je možno tónovat doporučenými tekutými tónovacími barvami.

Lakýrnické práce

Herbol Vám nabízí rozsáhlý program osvědčených produktů a systémů pro rychlou a spolehlivou práci. Neboť na produktivitě a hospodárnosti je založen Váš dlouhodobý úspěch! Špičkové výsledky dosáhnete s dokonalými produkty Herbol v tisících barevných odstínů z tónovacího systému Herbol-Color-Service.

Nástřik Variopaint

Variopaint barva – účinná, působivá a oblíbená náhrada omyvatelných tapet, kterou lze aplikovat na sklo, plasty, dřevo, kov, omítku štukovou, sádrovou. Jedná se o vnitřní dekorativní mnohobarevný vodou ředitelný nástřik stěn na bázi vodné disperze speciální akrylátové pryskyřice, netoxických pigmentů, dearomatizovaného rozpouštědla a speciálních přísad. Je omyvatelný, bez zápachu, velice otěruvzdorný a je možno jej aplikovat téměř na všechny druhy podkladů. Aplikace pistolí je velmi snadná a rychlá. Variopaint ve spreji neexistuje, pouze jeho náhražky, které ale nemají takové vlastnosti, kterými se Variopaint vyznačuje. Je ideální, jako finální povrchová úprava povrchu stěn a stropů, splňuje i ty nejnáročnější požadavky a to hygienické i estetické.

Galerie

Klíčová slova

Malířství a lakýrnictví, malíři, lakýrníci, tapetáři

Více podobných prezentací na portálu služeb s duší českého lva. Ten provozuje nezisková organizace dávají práci osobám se zdravotním postižením.

VLASTNOSTI & SLUŽBY

UMÍSTĚNÍ NA MAPĚ

Kontaktovat majitele

NOVÉ HLEDÁNÍ

Zanechat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *