Atrium dřevostavby na klíč

už 30 let na trhu dřevostaveb

ADRESA & KONTAKT


Adresa

Strakonická 1056, 341 01 Horažďovice

GPS

49.3181927, 13.7157176

E-mailem


Fotogalerie

OTEVÍRACÍ DOBA

Výpis nároků


Jsou informace v tomto seznamu zastaralé? Jste vlastníkem této firmy? Zaregistrujte se a vyžádejte si to hned.

O nás

Společnost Atrium staví dřevostavby už 30 let, máme za sebou přes tisíc úspěšných staveb i spokojených majitelů. Dokážeme postavit i pro vás moderní domy na klíč – váš dům snů.

Katalog domů

V naší nabídce najdete od bungalovů přes patrové domy až po atypické stavby. U nás si vybere každý a to i ten nejnáročnější klient.

Vše o dřevostavbě

Dřevostavby vytopíte velmi rychle a s minimálními náklady. Díky patentované difuzně otevřené konstrukci DifuTech® v energetických standardech ATRIUM CLIMA PLUS, CLIMA COMFORT a CLIMA PASIV, ušetříte ročně na vytápění tisíce korun.

Domy od firmy ATRIUM zbořily mýty o tom, že jsou dřevostavby náchylné na přenos zvuku z extriéru do interiéru. Každý uživatel nového domu očekává pohodu a co nejmenší míru proniklého hluku zvenku.  Domy ATIRUM mají stěny vyrobené pomocí sendvičové konstrukce. Stěnu tak tvoří několik vrstev materiálů s různou dynamickou tuhostí a výbornými akustickými parametry.

Díky masivním betonovým podlahovým potěrům a použitým speciálním vrstvám zvuk pohlcujících materiálů zažijete výborné odhlučnění také mezi jednotlivými podlažími domu. V dřevostavbách ATRIUM vládne jednoduše pohoda a klid. 

Akční nabídka
Reference

O portálu

Více podobných firem najdete na portálu www.ceskeprodukty.cz/firmy. Jedná se o portál podpory všeho českého. S MOTEM “ dejme do pomyslné kovářské výhně to nejlepší z nás a vzniknou výrobky a služby s duší českého lva“. Prezentace zde vyrábějí naši zdravotně postižení, kteří ve firmě zastávají pozici administrativního pracovníka a pravé ruky regionálních obchodníků.

VLASTNOSTI & SLUŽBY

UMÍSTĚNÍ NA MAPĚ

Kontaktovat majitele

NOVÉ HLEDÁNÍ

Zanechat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *