Poloměr: Vypnuto
Poloměr:
km Set radius for geolocation
Hledat

Obchodní zástupce je pozice, kterou hodláme obsadit v každém okresu naší republiky. Tento zaměstnanec bude mít na starosti navštěvování našich klientů dle dodaného seznamu. Případně může být aktivní i při hledání nových klientů, či organizování jednoduchých propagačních akcí. Tuto práci zvládne i osoba se zdravotním postižením. Vyzkoušel si ji například vozíčkář či epileptik.

Jsme schopni jakéhokoliv zájemce na práci proškolit. Není potřeba ani praxe, ani zkušenosti v oboru. Hlavní je chuť do práce a nebát se práce s lidmi. Výhodou jsou jazykové schopnosti. Rádi k práci využíváme Vaše koníčky a zájmy. Víme, že pokud někdo dělá to, co ho baví, výsledek se dostaví. Tyto koníčky se využívají hlavně pro potřeby akcí pořádaných v mikroregionu. Pro naši firmu jsou tyto akce formou propagace, pro partnery další možnost zviditelnění a pro pracovníka finanční odměna nad rámec výplaty.

Finanční ohodnocení

Odměna: 32 000 (+ provize a bonusy) nebo 40% z obratu

Možnosti pracovního poměru

možnost HPP ale i na ŽL (vyšší odměna)

Pracovní poměr lze i na zkrácený úvazek od 2h denně.

Klub Abet handicap

Základem činnosti je objednávka na vstup do našeho klubu Abet handicap. Již za registrační poplatek získá klient služby propagace v několikanásobné hodnotě.

Katalogy firem

Například prezentaci na našich internetových portálech. Jedním z nich je informační katalog služeb v ČR https://www.ceskeprodukty.cz/katalog. Dále provozujeme oborové, zaměřené na svatby, sport, zábavu, cestování, módu či řemesla.

Propagační akce

V regionech organizujeme sportovní, propagační, charitativní a teambuildingové akce, které vycházejí z koníčků a zájmů regionálního manažera (obchodní zástupce). Ukázka takové aktivity je www.vsevid.cz/zahrada.

Výhody klubu

Klub je v podstatě sdružení projektů za účelem pomoci osobám se zdravotním omezením. Nejen tento klub najdete na https://www.abethandicap.cz. Tento internetový projekt navíc pomáhá zdravotně znevýhodněným lépe najít práci a ulehčit jim život. Členové klubu využívají výhod jako levný tisk, levnější reklamní předměty, výrazné slevy na mnoho služeb jako tvorba www stránek, PPC kampaně, služby teambuildingu a pod. Navíc všechny služby mohou odebírat formou náhradního plnění.

Kontakt: Martin Javůrek info@vsevid.cz 776 099 911