Poloměr: Vypnuto
Poloměr:
km Set radius for geolocation
Hledat

Do svého týmu hledáme zájemce z řad zdravotně znevýhodněných na pozici Člen datového centra. Jedná se o práci z domova či v naši regionální kanceláři. Ideální pro ty, kteří jinou šanci než práci z domu nemají (sociální fobie a pod).

Náplň práce

Náplní práce je jednoduchá práce na PC (úprava textů, fotografií apod.)

Finanční ohodnocení

Odměna: 12 000 za 2h práce denně

Lze délku práce individuálně zvyšovat

Externí spolupráce

Mimo to hledáme externí spolupracovníky:

fotograf, koordinátor(ka) svateb, grafik, tvůrce www stránek ve wordpress

Hlavní náplní je administrativní práce pro regionálního obchodníka. Založení klienta do seznamu zákazníků (excel tabulka). Vytvoření jednoduché prezentace klienta, která se skládá z textové části (word) a jednoduchá úprava fotografie (malování). Na všechny činnosti zájemce vyškolíme a to i na dálku přes email či Skype. Prezentace se přednostně dělají na https://www.ceskeprodukty.cz/katalog.

Mimo jiné provozujeme portál zaměřený na pomoc zdravotně postižených v hledání práce. Abet handicap. Tento portál těmto osobám pomůže i v jejich životě informacemi o službách hlavně bezbariérových, informace o chráněných dílnách a jejich výrobcích.

Klub Abet handicap

Základem činnosti Vševid holding je objednávka na vstup do klubu Abet handicap. Již za registrační poplatek získá klient služby propagace v několikanásobné hodnotě.

Katalogy firem

Například prezentaci na našich internetových portálech. Jedním z nich je informační katalog služeb v ČR https://www.ceskeprodukty.cz/katalog. Dále provozujeme oborové, zaměřené na svatby, sport, zábavu, cestování, módu či řemesla.

Propagační akce

V regionech organizujeme sportovní, propagační, charitativní a teambuildingové akce, které vycházejí z koníčků a zájmů regionálního manažera (obchodní zástupce). Ukázka takové aktivity je www.vsevid.cz/zahrada.

Výhody klubu

Klub je v podstatě sdružení projektů za účelem pomoci osobám se zdravotním omezením. Nejen tento klub najdete na https://www.abethandicap.cz. Tento internetový projekt navíc pomáhá zdravotně znevýhodněným lépe najít práci a ulehčit jim život. Členové klubu využívají výhod jako levný tisk, levnější reklamní předměty, výrazné slevy na mnoho služeb

Kontakt: Martin Javůrek info@vsevid.cz 776 099 911