HOTEL PIAST

Restaurace, ubytování, různé oslavy, akce, taneční večery

ADRESA & KONTAKT


Adresa

Nádražní 208/18, 737 01 Český Těšín

GPS

49.7434781, 18.6238301


Fotogalerie

OTEVÍRACÍ DOBA

Výpis nároků


Jsou informace v tomto seznamu zastaralé? Jste vlastníkem této firmy? Zaregistrujte se a vyžádejte si to hned.

Hotel Piast sídlí v centru historického města Český Těšín, pouhých 300 metrů od hraničního přechodu do sousedního Polska. K pohodlnému ubytování je připraveno 5 prostorných apartmá, 24 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a 9 pokojů se společným sociálním zařízením na chodbě. V budově nechybí malý salonek s 30 místy, velký salonek s tanečním parketem až pro 60 osob, kadeřnictví, masérský salón a směnárna. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

Hotel Piast Pokoje

Pohodlné ubytování je pro hosty Hotelu Piast připraveno ve 24 pokojích. Pokoje první kategorie jsou standardně vybaveny koupelnou se sociálním zařízením a sprchovým koutem. 9 pokojů má sociální zařízení společné na patře. K dispozici je také 5 prostorných apartmá s koupelnou, ložnicí a obývací částí. Všechny pokoje disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením. Recepce je se svými službami v provozu nepřetržitě.

Hotel Piast Gastronomie

Příjemné posezení a možnost celodenního stravování nabízí stylová restaurace s barem a 100 místy. Vybírat můžete pokrmy české i zahraniční kuchyně včetně krajových specialit. Restauraci a dva salonky je možné využít i pro pořádání oslav, banketů, seminářů a pracovních jednání.

O nás

Ubytování

Ceny

Klíčová slova

Hotely, ubytování, restaurace, catering, dovolená, společenské akce, oslavy, svatby, podnikové akce, tance, taneční večery, rekreace, cestování, dárkové poukazy, šeky

Více podobných prezentací na portálu služeb s duší českého lva. Provozovatelem je organizace osob se zdravotním postižením https://abethandicap.com/.

VLASTNOSTI & SLUŽBY

Platba kartou

Reservace

Veřejná Wifi

Bezbariérový přístup

UMÍSTĚNÍ NA MAPĚ

Kontaktovat majitele

NOVÉ HLEDÁNÍ

Zanechat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *